Įstaigos vertinimo/įsivertinimo dokumentai

Globos namų "Užuovėja" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2021 m

Globos namų "Užuovėja" gyventojams teikiamų Socialinių paslaugų normų atitikimo klausimynas. Vaiko ir motinos padalinys. 2020 m.

Globos namų "Užuovėja" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2020 m.

Globos namų "Užuovėja" gyventojams teikiamų Socialinių paslaugų normų atitikimo klausimynas. Vaiko ir motinos padalinys. 2019 m.

Globos namų "Užuovėja" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2019 m.

Globos namų "Užuovėja" gyventojams teikiamų Socialinių paslaugų normų atitikimo klausimynas. Vaiko ir motinos padalinys. 2018 m.

Globos namų "Užuovėja" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2018 m.

Globos namų "Užuovėja" gyventojams teikiamų Socialinių paslaugų normų atitikimo klausimynas. Vaiko ir motinos padalinys. 2017 m.

Globos namų "Užuovėja" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2017 m.

Globos namų "Užuovėja" gyventojams teikiamų Socialinių paslaugų normų atitikimo klausimynas. Vaiko ir motinos padalinys. 2016 m.

Globos namų "Užuovėja" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2016 m.