Paieška
*alt_site_homepage_image*

Globos namuose "Užuovėja" įsteigtas Edukacinis centras, įsikūręs adresu Palydovo g. 29A, Vilnius. 
Edukaciniame centre vyksta interaktyvūs užsiėmimai pradinių klasių moksleiviams. kuriuose patraukliai ir suprantamai ugdomi vaikų saugaus elgesio gebėjimai, socialinėse situacijose slypinčių pavojų atpažinimas, gilinamos žinios apie kūno saugumo taisykles, saugų elgesį internete, tuo pačiu plečiant suvokimą apie pagalbos galimybes iškilus rizikingai situacijai ar susidūrus su netinkamu kitų žmonių elgesiu. 

Užsiėmimus vaikams vedame ne tik Edukaciniame centre, bet vykstame ir į mokyklas Vilniuje.

Kitų miestų ugdymo įstaigoms siūlome nuotoliniu būdu įgauti žinių kaip patiems pedagogams vesti užsiėmimus kūno saugumo, saugaus elgesio temomis. Globos namai "Užuovėja" yra parengę prevencines priemones, siekiant apsaugoti vaikus nuo seksualinio smurto: užduočių knygą vaikams "Mano kūnas priklauso man. Saugus elgesys ir kūno saugumo taisyklės" bei mokytojo knygą "Mano kūnas priklauso man. Saugus elgesys ir kūno saugumo taisyklės".

Priemonės skirtos pradinių klasių moksleiviams. Kviečiame ugdymo įstaigų specialistus (mokytojus, psichologus, socialinius pedagogus ir kt. specialistus) dalyvauti informaciniuose susitikimuose, kuriuose būsite supažindinti kaip naudotis minimomis priemonėmis bei vesti užsiėmimus vaikams. Po užsiėmimų bus organizuojami aptarimai, kuriuose galėsite pasidalinti savo patirtimi su kolegomis.

Prevencinės priemonės nemokamos. Elektroninius jų variantus galite parsisiųsti, o jei pageidaujate gauti atspausdintas knygas, kreipkitės.

Registracija ir detalesnė informacija teikiama kreipiantis telefonu +370 618 77520 ir el. paštu vilma.paliaukiene@uzuoveja.lt