Istorija

Globos namai „Užuovėja“ užtikrina ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą suaugusiems asmenims su negalia, dėl kurios jie negali gyventi savarankiškai, naudotis kitomis bendruomenės paslaugomis, ir kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra. Globos namuose ilgalaikei (trumpalaikei) socialinei globai teikti gali būti apgyvendinti 38 suaugę asmenys, kuriems dėl proto negalios ar psichinių sutrikimų nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis arba didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis;

Globos namai „Užuovėja“ teikia kompleksinę (psichologinę, socialinę, teisinę, medicininę) ir kitą pagalbą vaikams, nukentėjusiems nuo seksualinės prievartos ir išnaudojimo, ir jų tėvams, įtėviams (globėjams).

 
lic     

Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija, patvirtinta Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus įsakymu.

Globos namuose yra sporto ir renginių salės, biblioteka. Kiekviename aukšte įrengti atskiri poilsio ir žaidimų kambariai, virtuvėlė, skalbykla, vonios kambariai, tualetai, dušas ir miegamieji. Jaukiuose kambariuose, yra  visi reikiami baldai, televizorius, radijo grotuvas. Kartu  su socialiniais darbuotojais bei jų padėjėjais gyventojai prižiūri, puoselėja švarą ir jaukumą, mokosi tinkamai pasirūpinti savimi.

Teikiamos būtiniausios socialinės paslaugos.